3 Aralık 2016

Ne Okudum #58

Herkese merhabaaa

Sarah Jio son 4-5 yıldır sanırım epey popüler bir yazar oldu ülkemizde. Annem ve yakın arkadaşlarım çok sevip sürekli bahsediyor, her çıkan kitabını okuyorlar. Açıkçası ben aşk romanlarından pek hoşlaşmadığım için hep uzak durdum.


İş yerinden bi arkadaşım da okumam için ısrar edip kitabı elime tutuşturunca hadi artık deneyeyim dedim ve 2 günde bitti!

Evet kitap aşk romanı:/ Beni baydığı, abartı olan yerleri vardı ama buna rağmen oldukça sürükleyiciydi. Ağır kitaplar okuyup sonrasında kafanızı dinlendirmek isterseniz çok çok uygun:)

Bermuda Şeytan Üçgeni'ne karşı küçüklüğümden beri bir merakım olduğu için ve kitabın ana konusu orada kaybolan teknedeki 2 kişi olduğu için sürükleyici geçti. Balayına Bermuda Adasına gitmeye karar veren Charlotte ve Erik bir gezi sırasında ayrı düşüyor. Batan teknede bi beyimiz daha var ve bunlar resmen survivor ı çekiyorlar:) Üff ne yazsam spam e girecek o yüzden anlatamıyorum.

Bazı yerleri çok bariz tahmin ettirmiş olsa da güzel bi kitaptı. Kitabın sonundaki "Kelebek Adası İçin Tartışma Soruları" bölümü tuhafıma gitti. Sanki ortaokulda-lisede okutulacakmış da üzerine münazara yapılacakmış gibi:D (yapılmıyo dimi ya bu tarz kitaplar için?)


Puanım 7.8/10 . Okuyan varsa lütfen yorum yazsın da biraz kaynatalım çekiştirmek istediğim birkaç karakter var:D

2 yorum :

  1. Aşk romanı diye ben de yüz çevirmiştim ama elime geçerse okurum :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ben de sevmiyorum aşk romanlarını ama bu okuttu cidden^^

      Sil

Yorumlarınızı çok seviyorum^.^

Elegant Rose