23 Nisan 2015

Ne İzledim #39

23 Nisaaan Kutlu Olsuuuuun! Sankiii her tarafta var bir düğüüün çünkü en şerefli en mutlu güüün diye her 23 Nisan içimden bu şarkıyı söylerim:) 

Ruh Eşim (Cafe de Flore), bu tatil gününde ilginç bir film izlemek isteyenlere gelsin..
Film boyunca Erkut'la "Hıı bu şimdi şu muydu? Aaa o böyle miymiş?" dediğimiz, bittiğinde "Hmmm değişikti" dedirtip boşlukta bırakan film..

Sinemalardan konusunu alıntı yapıcam spoiler vermeden : Bir adamla bir kadın arasındaki aşkı, bir anneyle oğlu arasındaki sevgiyi anlatan Ruh Eşim, sevgiye dair fantastik bir macera, aşk hakkında mistik ve doğaüstü bir yolculuk. Film, biri 1960'ta, diğeri günümüzde geçen ama birbirine paralel ilerleyen iki farklı olay örgüsünü izliyor. Birinde 1960'ların Paris'inde bekâr bir anne olan Jacqueline, Down Sendromlu oğlu için her şeyi feda etmeyi göze alırken diğer öyküde Montreal'de eşinden tatsız bir şekilde boşanan ünlü bir DJ konu alınıyor.


Bu kadının(Jacqueline) anneliğine bayıldım! Tebrikler, alkışlar gelsin sabrına, sevgisine, ilgisine. E tabi oyunculuğunaRose ise tam bir o.. Memintoları çok güzel ama:PZavallı güzel Carole ve kızları da adi pislik Antoine yüzünden ne çekti be:(İşte bu da film boyunca sövdüğümüz pis herif Antoine
Filmi dikkatli izlediğinizde çok tuhaf detaylar var. Düz bodos bi film değil. Karakterleri tanıttım ben, izlemesi sizden:p Puanım daaa 7.8/10Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumlarınızı çok seviyorum^.^

Elegant Rose